Kuidas aitab hea toitumine vältida juuste väljalangemist?

Juuste kaotamine on kõigi jaoks stressi tekitav kogemus, ent ometi  on see paljudele üks vananemise vältimatuid aspekte. Hea uudis on see, et on mitu võimalust, kuidas vähendada juuste väljalangemist ja taastada kaotatud juuksed. Tänapäeval otsib üha suurem hulk inimesi abi juuksekaotuse teraapiast ja juuste siirdamisest, millest on abi paljude juuste väljalangemise tüüpide puhul. Ühtlasi on võimalik edendada oma tervist ja vähendada juuste väljalangemist, tehes teatud muudatusi elustiilis ja toitumises. Järgnevad parimad toitained ja elutähtsad vitamiinid, mida üldiselt peetakse juukseseisundi parandamise juures kasulikuks. Nõuanded kehtivad ka juuksesiirdamise järel kasvavatele juustele.

A-vitamiin

A-vitamiini puudus on tüüpiline juuksekao, aga ka kuiva ja sügeleva peanaha põhjus. Selleks, et anda kehale A-vitamiini, varu piimatooteid: lehmapiimas, juustus, jogurtis, aga ka munades, on seda hädavajalikku ainet palju.  Seda vitamiini leidub ka lehtköögiviljades, suvikõrvitsas, kuivatatud aprikoosides ja troopilistes puuviljades, seega on teil piisavalt võimalusi selle  lisamiseks oma toidusedelisse.

Valgud

Valgurikkad toidud nagu tailiha ja kala, võivad aidata sul kaotatud juukseid taastada. Valgupuuduse korral ei suuda teie keha asendada igapäevaselt loomulikult välja langevaid karvu. Väike hulk kana annab umbes pool kuni kolm neljandikku vajaminevast päevasest proteiinitarbimisest, tänu millele on vajaliku koguse tarbimine lihtne. Ka kinoa, läätsed, kikerherned ja piimatooted kõrge valgusisaldusega toidud.

C-vitamiin

Teie keha vajab valkude tootmiseks C-vitamiini, mida võib leida mitmesugustest puuviljadest. C-vitamiin on vajalik, et juuksed oleksid tugevad ja terved, ilma selleta muutuvad juuksed hapraks ja elutuks. Maasikad, tsitruselised ja paprikad sisaldavad kõik rikkalikult C-vitamiini ning võivad aidata kaitsta juukseid kahjustuste eest.

Raud

Kui kaotad palju juukseid, võib see olla tingitud rauapuudusest. Raud on kõige tõhusam juuste väljalangemise vastane abimees ja peaksid tegema kõik endast oleneva, et seda üliolulist elementi toiduga tarbida. Oad, eriti valged oad ja aedoad on kõrge rauasisaldusega ja aitavad olulisel määral kaasa vajamineva ööpäevase koguse 18 mg saavutamisele. Karploomad, spinat ja punane liha on samuti kõrge rauasisaldusega.

Kas otsite midagi tugevamat ja kauakestvamat? Võtke meiega ühendust juba täna – räägiksime heameelega juuksekaotuse ravist, millest on kindlasti abi.

1. Juuste siirdamine meestele
2. 
Juuste siirdamine naistele

Kui olete oma toitumist juba muutnud, ent juuste väljalangemine püsib, siis saame Sind aidata. Reserveeri Rubenhairi kliinikus juuste väljalangemise alane konsultatsioon, et saada tagasi oma hingerahu.

Juuste siirdamise kliinik Rubenhair
Aadress: Republikas laukums 3, LV-1010 Riia, Läti
Tel / WhatsApp: +371 26777776
E-post: info@rubenhair.eu
https://www.rubenhair.eu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + two =