FUE meetodil juuste siirdamine meestele

FUE meetodil juuste siirdamine meestele

FUE juuste siirdamine meestele

FUE (follikulaarne siirdamine) on üks juuste siirdamise tüüpe, mis hõlmab üksikute juuksefolliikulite eemaldamist kehalt, tavaliselt pea külgedelt ja tagant. Seejärel istutatakse need üksikud folliikulid soovitud piirkondadesse. Tavaliselt on meeste puhul, kes kannatavad meeste kiilaspäisuse all, tegemist klassikalise hobuseraua-kujulise piirkonnaga.

FUE (follikulaarsete üksuste ekstraheerimine või mõnikord ka follikulaarsete üksuste siirdamine)

Kuidas see toimib?

Rubenhairi juuste siirdamise kliinikus eemaldatakse protsessi käigus üksikud folliikulid kohaliku anesteesia all. Üks folliikul sisaldab tavaliselt 1 kuni 4 juuksekarva. Folliikulite eemaldamiseks kasutatakse mikrokirurgilist tööriista, mille läbimõõt on vahemikus 0,6 mm kuni 1,0 mm. Seejärel teeb kirurg spetsiaalsete mikrokirurgiliste nõelte abil peanahka, kuhu transplantaadid paigutatakse, pesad. Meie kirurgid on eksperdid juuste pähe sobitamisel, paigutades folliikulid nahka algsetele juustele vastava nurga ja tihedusega, nii et need sarnaneksid loomuliku ja realistliku juuksemustriga. Juuste siirdamise protseduur viiakse läbi kohaliku tuimestusega. Selle ajal võib patsient vaadata televiisorit, kasutada mobiiltelefoni, sülearvutit või lugeda raamatut. Taastumisperiood kestab tavaliselt kuni seitse päeva.

Hair Restoration

Kui kaua võtab see aega?

FUE-meetodil juuste siirdamist võib teostada kas ühe pika seansi või mitme väiksema seansi jooksul. See kipub olema aeganõudvam kui naharibasid kasutav kirurgia, kuid see ei jäta ilmseid ja tüüpilisi arme nagu ribakirurgia. FUE-protseduuri kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt sõltub see sellest, kui palju siirdamisi on tarvis. Umbes 2500 kuni 3000 folliikuliga protseduur nõuab ühe päeva pikkust seanssi.

Kui kaua võtab aega taastumine?

Erinevalt naharibade kasutamisest ei ole FUE-meetodi puhul vaja eemaldada suuri pindu peanahast. Samuti ei tehta lineaarseid sisselõikeid tagaküljele ega jää lineaarset armi. Kuna eemaldatakse üksikuid folliikuleid, jätab see ainult väikesed torkearmid, mis on palja silmaga praktiliselt nähtamatud. Operatsioonijärgset valu ja ebamugavustunnet ei ole peaaegu üldse – keskmine taastumisaeg on kuni 7 päeva.

Kui kaua tulemused kestavad?

Pärast FUE-operatsiooni on tulemused püsivad ja siirdatud juuksed ei kuku välja. Siirdatud juuksed hakkavad kasvama mõne nädala jooksul ning on tugevad ja terved.

Võta enesekindlus tagasi ja paranda oma elukvaliteeti! Broneerige aeg meie arstidele kohe!

Helistage / WhatsApp +371 267 777 76 või täitke veebivorm ja üks meie töötajatest võtab teiega kohtumise kinnitamiseks ühendust.