FUE meetodil kulmude siirdamine

FUE meetodil kulmude siirdamine

FUE meetodil kulmude siirdamine

FUE meetodil ehk ühe karvasibula kaupa karvade siirdamine on sarnane FUE-meetodil juuste siirdamisele. Ainuke vahe on, et kulmude jaoks valitakse tugevamad ühekarvalised folliikumid, kuna kulmupiirkonnas kasvavad karvad enamasti ühekaupa.

Kulmud on näo raamiks ja võivad suuresti muuta meie enesehinnangut. Kulmukarvad võivad kaduda näiteks ülekitkumisel, haiguse, trauma või armistumise tagajärjel või pärilikel põhjustel. Karvkatte kaotuse mure kõige efektiivsemaks ja tõhusamaks lahendamiseks tuleb karvade väljalangemise põhjus täpselt selgeks teha.

Innovatiivne ja kaasaegne FUE meetodil karvade siirdamine on revolutsiooniline lahendus kulmukarvade väljalangemisele. FUE-meetodil kulmusiirdamist pakume sobivatele patsientidele meie Rubenhair Baltics kliinikus Riias.

Rubenhair Baltics kliinikus Riias

Kunagi moes olnud kriipskulmud, pärilikkus, vananemine ja haigused on ainult paar põhjust miks paljud meist on oma kulmupiirkonnaga rahulolematud ning otsivad võimalust kulmukarvu tagasi kasvatada. Üheksakümnendatel ja nullindatel moes olnud metsikute kulmude taltsutamine kriipsukujulisteks ja peaaegu olematuks jättis paljud inimesed kahjustatud karvanääpsudega, kust ei kasva enam karvu. Teistel on loomulikel või pärilikel põhjustel tekkinud karvakaotus, mis jätab kulmukuju ja -suuruse soovida.

Kulmude naha peale tätoveerimine või meikimine võib soovitud ala katta, kuid on tihti frustreeriv protsess ega anna soovitud tulemusi, eriti ajal, kus suured loomulikult karvased kulmud on muutunud normiks.

FUE meetodil kulmude siirdamine

Mis on FUE meetodil kulmude siirdamine?

Kulmukarvu siiratakse FUE meetodil ehk ühe juuksesibula kaupa. Karvasibul eemaldatakse peast, tavaliselt kõrvade tagant karv-karva haaval ja siiratakse soovitud kohta ja soovitud kujul kulmupiirkonda. Kulmukarvade siirdamine toimub kohaliku tuimestusega ning protseduur on võimalikult mitteinvasiivne ja armkoe tekkimine on väga vähetõenäoline.

Mis on FUE-meetodil kulmude siirdamine?

Siiratud kulmukarvad paigutatakse karvade loomulikku kasvusuunda ja -tihedust arvestades. Mõne aja möödudes omandab siiratud karvasibul teiste kulmukarvadega sama kuju. Lõplik kuju kujuneb välja umbes 12 kuuga. Protseduur toimub kohaliku tuimestusega ning kestab 3 kuni 6 tundi. FUE-meetodil kulmukarvade siirdamine on praktiliselt valutu ja armivaba protseduur.

Võta enesekindlus tagasi ja paranda oma elukvaliteeti! Broneerige aeg meie arstidele kohe!

Helistage +371 267 777 76 või täitke veebivorm ja üks meie töötajatest võtab teiega kohtumise kinnitamiseks ühendust.