Habeme ja vuntside siirdamine

Ühe karvasibula kaupa (FUE) habeme siirdamine meestele

Ühe karvasibula kaupa (FUE) habeme siirdamine meestele

Näokarvade siirdamine või habeme taastamine on eriti viimase paari aasta jooksul maailmas üha levinum. Paljud mehed valivad FUE-stiilis ehk ühe karvasibula kaupa habeme siirdamise meetodi, et lisada oma habemele tihedust ja täidlust.

Nii nagu habeme siirdamine, on ka kikkhabeme, põskhabeme ja kulmude siirdamine erialased protseduurid, mille tulemus sõltub olulisel määral kirurgi oskustest. Meie karvade siirdamise kirurgid spetsialiseeruvad just näokarvade, habeme, kikkhabeme, põskhabeme ja kulmude siirdamisele FUE-meetodil kõikidest etnilistest gruppidest pärit patsientidele.

Ühe karvasibula kaupa (FUE) habeme siirdamine meesteleFUE-meetodil habeme siirdamise protseduur on saadaval meie Juuksekliinikus Riias, kuid pakume juuste siirdamine konsultatsioone ka mitmes teises Euroopa riigis.

Näokarvade kasv või just selle puudumine võib olla armistumise tagajärg või omada geneetilisi põhjuseid. Hiljutine uuring näitab, et kuni 45% meestest on olnud rahulolematud oma habeme ja põskhabeme tihedusega. Paljudes kultuurides on tihe habe prestiiži ja mehelikkuse tunnuseks.

Mehed soovivad näokarvade osas mitmekülgsust. Võimalus kasvatada endale tihe ja lopsakas habe või trimmida endale moekas terav habe lühikestest habemekarvadest või silmapaistvad vuntsid annab meestele võimaluse muuta oma välimust ja olekut vastavalt soovile.

Miks on näokarvad olulised?

Habe ja vuntsid on meestele tähtsad, kuna neid nähakse ühe maskuliinsuse märgina. Mõnedes kultuurides sümboliseerivad näokarvad elutarkust, edukust ja jõudu. Näokarvade kaotus võib mõjuda mehe vaimsele tervisele negatiivselt. Habe ja vuntsid võivad hõredalt ja laiguti kasvada pärilike soodumuste, immuunsüsteemi haiguste, vanuse või armistumise tagajärjel. Mõnedel juhtudel võivad karvad täies ulatuses välja langeda. Ka habemeta ja raseeritud nägu võib olla veetlev, kuid habeme- ja vuntsikasvatamine on viimasel ajal üha populaarsust kogumas, eriti tuntud näitlejate seas. Meestele, kellel on raske või võimatu tihedat habet ja vuntsi kasvatada, on kõige parem ja püsivam lahendus habeme- ja vuntsikarvade siirdamine.

Mis on habeme ja vuntside siirdamine?

Habeme ja vuntside siirdamine on protseduur, mis taastab karvakasvu alades, kus karvad kasvavad hõredalt või laiguliselt. Lisaks habeme ja vuntside siirdamisele tehakse seda protseduuri ka põskedel ja põskhabemel. Hõreda habeme ja vuntside põhjus võib olla pärilik, tekkinud armistumise või trihhotillomaania (juuste väljatõmbamise häire) tagajärjel. Seega võib vajadus habeme- ja vuntsikarvade siirdamise järele olla väga erinev ja personaalne. Mõned mehed tahavad tervet ja tihedat habet, teised soovivad täita vaid väikest ala näol. Karvakaotus võib olla traumeeriv ja tekitada probleeme enesekindlusega. Õnneks lahendab habeme- ja vuntsikarvade siirdamine näokarvade puudumise või kaotamise mure igaveseks.

Kuidas siiratakse näokarvu?

Näokarvu siiratakse FUE-meetodil, ehk ühe karvasibula kaupa. Karvasibul eemaldatakse kuklapiirkonnast ja siiratakse soovitud kohta habeme- ja vuntsipiirkonnas. Kuna kuklas on külluslikult juuksekarvu, annab habeme ja vuntside siirdamine loomuliku tulemuse. Habeme ja vuntside siirdamine toimub kohaliku tuimestusega ning protseduur kestab 2 kuni 5 tundi või rohkem, olenevalt siirdamist vajava koha suurusest. Näiteks piisab 1500 juuksesibulast kikkhabeme loomiseks ning 3000 juuksesibulast, et luua täidlane habe või lisada habemele tihedust.

Võta enesekindlus tagasi ja paranda oma elukvaliteeti! Broneerige aeg meie arstidele kohe!

Helistage +371 267 777 76 või täitke veebivorm ja üks meie töötajatest võtab teiega kohtumise kinnitamiseks ühendust.